אוזניות קשת אלחוטיות Skullcandy Hesh 3 Bluetooth Over-Ear

XPH13749MR
 • 350.00
  590.00
 • אפשרויות:
  אחריות לשנה ע''י ביימקס
   אנא מלא את שדות החובה
   צבע
  אזל המלאי
  פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
  לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
  אזל המלאי עבור /

  •טכנולוגיית ®Bluetooth ועיצוב מתקפל רב-תכליתי, לניידות אמיתית. •עד 22 שעות של חיי סוללה נטענת. •פונקציונליות טעינה מהירה מספקת 4 שעות של זמן הפעלה לאחר 10 דקות טעינה. •רפידות קצף הזוכרות את צורת חלל האוזן, עיצוב קל משקל ובסיס דינמי הבנוי על צירים מסתובבים מספקים התאמה נוחה, לאורך כל היום.
   

  • האזנה לאורך כל היום

  המשך לנגן את הפסקול שלך עם 22 שעות של חיי סוללה נטענת. רק 10 דקות של טעינה מספקות 4 שעות של זמן הפעלה, הודות לטכנולוגיית טעינה מהירה.

  • נוחות לכל היום

  הצירים המסתובבים מספקים התאמה מושלמת, בעוד עיצוב קל ורפידות קצף הזוכרות את מבנה חלל האוזן מאפשרים האזנה נוחה לאורך כל היום.

  • נוחות לשימוש

  הודעות קוליות מסייעות ביצירת צימוד למכשיר שלך. קבל שיחות, נגן מוזיקה וכוונן את עוצמת הקול באמצעות הבקרים  והמיקרופון המובנים.  עיצוב עם מטרה
   

  קיפול לנשיאה ואחסון נוחים

   

  שקט איכותי

   

  התאמה מושלמת

  צירים מתקפלים מאפשרים לאוזניה רבת-תכונות זו להתקפל בקלות לצורך נשיאה ואחסון נוחים
  כאשר היא אינה נמצאת בשימוש.

  רפידות לאוזן עשויות קצף הזוכר את מבנה
  חלל האוזן אינן רק נוחות להפליא, הן גם
  יוצרות אטם המבודד מרעש ושומר את
  המוזיקה שלך בתוך האוזנייה - כל
  מה שתשמע הוא צליל עשיר, דינמי, ללא הפרעות.

  הצירים המתקפלים מסתובבים מצד לצד, ומאפשרים לאזניות Hesh 3 להתאים בנוחות לכל צורת ראש - הם גם מאפשרים להן להיות מונחות על השולחן או סביב הצוואר כאשר הן אינן נמצאות בשימוש.

   

   

  טכנולוגיה שעושה את ההבדל
   

  טעינה מהירה

   

  Premium Sound™

   

  האזנה לאורך כל היום

  אם הסוללה שלך מתרוקנת, טכנולוגיית הטעינה המהירה תחזיר אותך במהירות ל-4 שעות האזנה אלחוטית לאחר טעינה קצרה של 10 דקות עם כבל ה-USB המצורף.

  כדי ליצור צליל עוצמתי לכל מה שתבחר להאזין לו, מגבר אנלוגי מובנה דוחף זוג דרייברים בגודל 40 מ"מ באיכות גבוהה, המעניקים למוזיקה שלך את הצליל הדינמי והעשיר שהיא ראויה לו.

  להאזנה מסביב לשעון ללא הפרעה, Hesh 3 Wireless  מספקת עד 22 שעות של חיי סוללה נטענת - מספיק כדי שתגיע איתן מאוסטין, טקסס, לאמסטרדם - וחזרה.

   
  מבוא
  1.החנות משמשת כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.
  2. רשאים לרכוש בני 18 ומעלה,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל.
  3.הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות, לכל דבר ועניין
  4.הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
  5.גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.
  6.הרכישות בכרטיסי אשראי באתר מאובטחות באמצעות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL הניתנת לפענוח רק באמצעות הגורמים המורשים לכך.
  המכירות - חלק כללי
  1.החנות תאפשר לך לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות החנות, בדרך נעימה, קלה ומהירה, במחירים זולים ממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים המשווקים בישראל.
  2.בעלי החנויות, בתי העסק ומפעיליהם (להלן: "הספקים") מציעים בחנות מוצרים ושירותים למכירה במגוון רחב של אפשרויות.
  3. שיטות המכירה בחנות :
  רגילה - במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:
  א.החנות מציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי.
  ב.במכירה רגילה ימסור כל משתתף את פרטי כרטיס האשראי בחנות עצמו - במערכת האינטרנט בעת רכישת המוצר
  ג.השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של המשתתף תוך 24 -36 שעות ממועד ביצוע ההזמנה הכוללים רק ימי עסקים קרי- יום א- ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה.
  אופן ההשתתפות במכירות
  לאחר יצוע הזמנה, נציגינו יצרו עמכם קשר באמצעות טלפון או דואר אלקטרוני כדי לוודאות את פרטי ההזמנה שהוזנו - במערכת ביצוע ההזמנה.
  1.יש להקליד את הפרטים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם,כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס' טלפון, וכד'.
  2.הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה, לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף ל"מבצע פעולה". לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.
  3.לאחר ביצוע ההזמנה תבצע החנות בדיקה של פרטי הזמנה, תינתן הודעה מתאימה ללקוח לפיה העסקה אושרה.
  5.חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שמספרו יימסר על ידי הלקוח כפי שצוין בסעיף 2 תחת הכותרת שיטות מכירה.
  6.הפרטים כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי החנות יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.
  7.הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
  8.במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה ולפיה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החנות לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי. במקרה כאמור, יחל מניין ספירת הימים באשר למועדי המשלוח ממועד אישור העסקה ע"י חברות כרטיסי האשראי. לא פעל מבצע הפעולה להסדרת אישור העסקה תוך 3 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע"י חברות האשראי , יראו החנות ו/או הספקים את העסקה כמבוטלת.
  9.בעלי החנות ובית העסק המפעיל (להלן: " הספקים") יציגו בחנות פרטים בדבר המוצר ו/או השירות, מחירו, זמן אחריות , זמן אספקה וכד'. 10 .לפרטים נוספים ובירורים, ניתן לפנות ישירות אל הספקים באמצעות דואר אלקטרוני כפי שיופיעו בחנות.  ביטול הצעות
  1.ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981 להלן:
  החוק.ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח באמצעות הדואר האלקטרוני הישיר של החנות.
  2.מקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של %5 אך לא למעלה מ- 100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.
  3.אם סופק המוצר לקונה, חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים, על הלקוח בעצמו. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר חדש באריזתו המקורית.
  4. אין החזר בגין דמי משלוח.
  5.החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  : 5.1 נפלה טעות קולמוס, בין אם בתיאור המוצר ובין במחיר המוצר.
  : 5.2 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע.
  . 5.3 שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.
  . 5.4 כל סיבה שאינן בשליטת החברה.
  6.באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.
  7.זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג.
  x

  #{title}

  #{text}

  #{price}