שעון דופק Garmin Forerunner 645 ללא מוזיקה

W80ERB4TJO
 • 1,300.00
 • אפשרויות:
  תוספות מומלצות
  זוג מגני זכוכית - שעון דופק Garmin Forerunner 645 ללא מוזיקה
  זוג מגני זכוכית
  ₪50.00
  מטען לחשמל - שעון דופק Garmin Forerunner 645 ללא מוזיקה
  מטען לחשמל
  ₪30.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
שנתיים אחריות ע''י ביימקס
שעון דופק Garmin Forerunner 645 ללא מוזיקה

סקירה:
ריצה היא יותר מאשר רק אימון גופני – היא הופעה. ול- Forerunner 645 יש את הכלים שיעזרו לך ליצור הופעה מדהימה בכל פעם שאתה נועל את הנעליים שלך.תשלומים ללא מגע המאפשרים לך לקנות את מה שאתה זקוק לו ולשמור על הקצב. כל התכונות הללו, בנוסף לדינמיקות ריצה מתקדמות וכלים לניטור ביצועים הופכות שעון ריצה GPS זה לכלי שאתה זקוק לו כדי לשפר את הביצועים.

לשלם בקלות
תמיד ממהר? כעת תוכל להשאיר את הטלפון ואת הארנק שלך מאחור. Forerunner 645 מציג את Garmin Pay,  פתרון התשלום ללא מגע, שמאפשר לך לשלם עם השעון שלך. תוכל להשתמש בו כמעט בכל מקום בו ניתן להקיש את מספר כרטיס האשראי שלך כדי לשלם. בקבוק מים, חטיף על הדרך - שלם, והמשך לזוז. 

כוונן את האימון שלך
אנו הופכים זאת קל יותר עבורך להשיג את הנתונים הנדרשים לשיפור הביצועים שלך. הנח ל- Forerunner 645 למדוד מדדי ריצה חיוניים שתוכל להשתמש בהם כדי לנתח את הביצועים שלך. מדידות ביו-מכניות כגון קצב, אורך צעד, זמן מגע ואיזון עם הקרקע, תנודה אנכית ויחס אנכי הן חיוניות להבנת הביצועים שלך, כך שתוכל להביא את המיטב שלך ביום המרוץ. מדידות אלה זמינות בשימוש עם רצועת דופק תואמת או הפוד הקומפקטי, Running Dynamics Pod,  המתחבר ישירות אל חגורת המותניים שלך. כמו כן, השתמש בתכונות המסייעות לרכיבת אופניים ואף לאימון שחייה. בבריכה, Forerunner 645יעקוב אחר המרחק, הקצב, מספר תנועות החתירה שלך, ועוד.

עקוב אחר הביצועים שלך
עד כמה אפקטיבית תוכנית האימונים הנוכחית שלך? Forerunner 645   יעזור לך לעקוב אחר האימונים וההתאוששות שלך, כך שתוכל להתכונן טוב יותר למרוץ או למסלול הריצה. סטטוס האימון (Training status) הוא כלי ניטור ביצועים המעריך באופן אוטומטי את היסטוריית האימונים והביצועים שלך, כדי שתוכל לדעת האם אתה מתאמן באופן פרודוקטיבי, מגיע לשיא או נמצא במאמץ יתר. מדד ההשפעה האנאירובית (anaerobic training effect) פותח חלון תובנה לממד קריטי של האימון, ומספר לך כיצד האימון שלך משפר את היכולת שלך לדחוף את הגבולות. תוכל אף לצפות בעצימות האימונים הכוללת שלך (training load), המודד את עוצמת האימונים שלך בשבעת הימים האחרונים ומשווה אותה לטווח האופטימלי עבור רמת הכושר והיסטוריית האימונים שלך.

דרכים נוספות להתאמה אישית
בדוק את חנות Connect IQ™  בה תוכל להעניק אישיות ל- Forerunner 645 באמצעות הורדת יישומים, אפליקציות, ווידג'טים, לוחות שעון ועוד. זה קל - ואף טוב מכך - זה בחינם. אפליקציות חדשות מתווספות מדי יום, כך שתוכל לפקח על הזמן בו רכב האובר שלך מגיע, להדליק את האורות בבית בעזרת אפליקציית SmartThings, ואף להשתמש באפליקציית AccuWeather MinuteCast  כדי לבדוק מתי יתחיל לרדת גשם. עם אפליקציית לוחות השעוןFace It™ , תוכל לבחור כל תמונה מספריית התמונות שלך, לערוך ולהגדיר אותה כלוח השעון שלך.

הישאר מחובר בזמן הריצה
Forerunner 645  מאפשר לך לרוץ מבלי להשאיר תכונות חכמות חשובות מאחור. עם הצימוד לטלפון החכם התואם שלך תוכל לקבל ואף להשיבלהודעות טקסט ולצפות בעדכוני מדיה חברתית, הודעות דוא"ל ועוד - על פרק כף היד שלך. תוכל לאתר את מכשיר הטלפון שלך,  ולאפשר לחברים לעקוב אחר הריצה שלך באמצעות LiveTrack.

שתף והתחרה
סנכרון הפעילויות שלך ל- Garmin Connectהוא יותר מאשר רק לאחסן את הנתונים שלך. Garmin Connect  היא קהילה מקוונת משגשגת המאפשרת לאנשים פעילים להתחבר ולהתחרות באמצעות הצטרפות לאתגרים, לעודד הצלחות ואף לשתף את הניצחונות שלהם באמצעות המדיה החברתית. Garmin Connect היא חינמית וזמינה באינטרנט או בטלפון החכם שלך באמצעות אפליקציית Garmin Connect™ Mobile.

להתאמן בדרך שלך
השגרה שלך היא הכל חוץ משגרה. Forerunner 645 מאפשר לך לשנות את הדברים בקלות, הודות לפרופילי פעילות מובנים לריצה (בפנים/בחוץ), רכיבה על אופניים (בפנים/בחוץ), שחייה (בריכה), אימון במכשיר אליפטי, ספורט חתירה, אימון כוח ועוד. צור אימונים מותאמים אישית והורד בחינם מקהילת הכושר המקוונת שלנו,  Garmin Connect. לאחר מכן, סקור את האימונים שלך באפליקציה או שתף אותם עם בני משפחה וחברים - למוטיבציה נוספת.

עיצוב מושלם
מעוצב עבור אצנים, Forerunner 645 כולל ממשק אמין בחמישה כפתורים המאפשר לך לסמן הקפות באמצעות לחיצה מהירה. תוכל לקחת את השעון החוצה בכל מזג אוויר. לא רק שהוא בטוח לשימוש בשחייה ובמקלחת, תצוגת Garmin Chroma Display  קלה לקריאה - גם תחת אור שמש ישיר - ומוגנת תחת זכוכית מחוזקת. כאשר תרצה לשנות את המראה תוכל להחליף רצועות בקלות, ללא צורך בכלים. עם חיי סוללה של עד 7 ימים במצב שעון חכם ו-5 שעות במצבGPS , Forerunner 645 הוא השותף הפעיל שיכול לעמוד בקצב שלך.

מפרט טכני:
החומר ממנו עשויה העדשה (המסגרת החיצונית העליונה של בית השעון) - זכוכית מחוזקת
החומר ממנו עשוי המסגרת - פלדת אל-חלד
רצועות בשחרור מהיר - כן (20 מ"מ, סטנדרט תעשייתי)
החומר ממנו עשויה הרצועה - סיליקון
ממדים - 42.5 x 42.5 x 13.5 mm
משקל - 42.2 גרם
דירוג עמידות במים - 50 מטר
סוג תצוגה - תצוגה ברורה גם תחת אור שמש, MIP טרנספלקטיבי
גודל תצוגה - קוטר 1.2" (30.4mm)
רזולוציית תצוגה - 240 x 240 פיקסלים
תצוגת צבע

כלול באריזה:
 • שעון דופק Garmin Forerunner 645 ללא מוזיקה
 • כבל טעינה
 • הוראות הפעלה
x

#{title}

#{text}

#{price}