Garmin vivoactive 3 Music

7EK9RL65ZC
 • 1,199.00
 • אפשרויות:
  צבע לבחירה
  שחור - Garmin vivoactive 3 Music
  שחור
  כחול - Garmin vivoactive 3 Music
  כחול
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
שנתיים אחריות ע''י ביימקס
 
שעון דופק GPS עם נגן מוזיקה הורד בקלות עד 500 שירים לשעון שלך, והתחבר לאוזניות Bluetooth® (נמכר בנפרד) להאזנה ללא טלפון
התאם אישית עם אלפי פרצופי שעון ללא תשלום, אפליקציות ועוד מחנות Connect IQ ™ שלנו
יותר מ -15 אפליקציות ספורט טעון מראש, כולל יוגה, ריצה, שחייה, אימון כוח ועוד רבים; להשתמש באימונים נטענים מראש, או ליצור ולהוריד אלה מותאמים אישית
לפקח על רמת הכושר שלך עם VO2 מקס, וכן לפקוח עין על איך להתמודד עם הלחץ
חיי סוללה: עד 7 ימים במצב Smartwatch ועד 5 שעות ב- GPS עם מצב מוסיקה

הפוך אותו לשעון שלך


Vivoactive 3 Music מותאם לחנות Connect IQ שלנו, בה תוכל להוריד לוחות, אפליקציות ווידג'טים שיהפכו אותו משעון חכם לשעון שלך. עקוב מקרוב אחר הגעת ה-Uber שלך, הדלק את האורות בבית בעזרת אפליקציית SmartThings, או השתמש באפליקציית AccuWeather MinuteCast כדי לגלות מתי הגשם צפוי להתחיל. תוכל גם להשתמש באפליקציית לוח השעון החינמית שלנו Face It™, כדי להוסיף אישיות למכשיר הייחודי שלך. כל שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה, לבחור כל תמונה מספריית התמונות שלך, להתאים אותה אישית ולהגדיר אותה כלוח השעון שלך.

 

vivoactive 3 Music


עסוק יותר בספורט


עם למעלה מ -15 אפלקיציות מותקנות מראש, קל למצוא דרך להישאר פעיל. עלה על מסלול הגולף, צא לרכיבת אופניים, השתתף בשיעור יוגה, או אפילו התנסה בגלישת סאפ. כאשר אתה בדרך החוצה, GPS מובנה מאפשר ל-Vivoactive 3 Musicלעקוב אחר הפרטים של הפעילות שבחרת - ללא צורך בחיבור לטלפון. מסנובורד, לשחייה ולפחות לעוד תריסר אפשרויות נוספות, שעון זה הוא השותף המושלם.

Vivoactive 3 Music

 


מתאים לך ולכל מה שאתה עושה


תוכל לקחת את השעון החוצה בכל מזג אוויר. לא רק שהוא בטוח לשימוש בעת השחייה והמקלחת, תצוגת Garmin Chroma Display™  נוחה לקריאה – גם תחת אור שמש ישיר - מתחת לזכוכיתCorning® Gorilla®  עמידה במיוחד. הוא מציג גם את ממשק Side Swipe™, המקל על גלילה מהירה וניווט מהיר של תפריטים ווידג'טים. בין אם תגלול  בעזרת האגודל או האצבע המורה, תוכל לבחור איך לענוד אותו. קל ונוח לשימוש עם תצוגה נוחה - Vivoactive 3 Musicפשוט מתאים.


הורד ובנה אימונים

שמור על לוח זמני אימון רענן וממריץ. צור אימוני ריצה, רכיבה, פעילות אירובית או פעילות כוח מותאמים אישית והורד אותם לשעון שלך. אז, שעון Vivoactive החכם שלך יעקוב עבורך אחר התרגילים, מספר החזרות, הסטים וזמן המנוחה.

 


כושר יומיומי ומעקב סטרס

עם עזרה מ- Elevate™, הטכנולוגיה למדידת דופק בפרק כף היד, Vivoactive 3 Music מאפשר לך לעקוב אחר פרמטרים מרכזיים של כושר ורמות הסטרס שלך כדי לדעת כיצד הגוף שלך מגיב בנסיבות שונות. לדוגמה, הוא מסוגל להעריך את רמת צריכת החמצן המירבית וגיל הכושר שלך - 2 אינדיקטורים לכושר גופני שיכולים לעיתים קרובות להשתפר לאורך זמן עם פעילות גופנית סדירה. הוא גם עוקב אחר השתנות קצב הלב שלך (HRV), פרמטר המשמש לחישוב ומעקב אחר רמת הסטרס שלך. Vivoactive 3 Music יכול לגרום לך להיות מודע כאשר גורמים פיזיים או רגשיים גורמים לרמת הסטרס שלך לעלות, ובכך לאפשר לך למצוא דרך להקל עליו.

Vivoactive 3 Music


תמיד מחובר

לחיים אין לחצן השהייה. לכן, הישאר מחובר עם השעון החכם Vivoactive 3 Music בזמן שאתה מבלה או מתאמן. לאחר שהוא מתחבר לטלפון החכם המותאם שלך, תוכל לקבל ואף להשיב5 להודעות טקסט ולצפות בעדכוני מדיה חברתית, הודעות דוא"ל ועוד על פרק כף היד שלך. אתר את הטלפון שלך, גש לבקרי המוזיקה ואפשר לחברים מעקב LiveTrack אחר פעילות הספורט שלך. לאחר שסיימת, הפעילויות שלך יועלו באופן אוטומטי לקהילת הכושר המקוונת שלנו, Garmin Connect .

vivoactive 3 Musicשתף והתחרה

סנכרון הפעילויות שלך ל-Garmin Connect יעניק לך יותר מאחסון נתונים בלבד. Garmin Connectהיא קהילה מקוונת משגשגת המאפשרת לאנשים להתחבר ולהתחרות באמצעות הצטרפות לאתגרים, לעודד הצלחות של אחרים ואף לחלוק את הניצחונות שלהם במדיה החברתית. Garmin Connect היא חינמית וזמינה באינטרנט או בטלפון החכם דרך אפליקציית Garmin Connect ™ Mobile.

Vivoactive 3 Music

 
x

#{title}

#{text}

#{price}