שעון דופק Garmin MARQ Captain

010-02006-07
  • 8,999.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שנתיים אחריות ע''י ביימקס
למוצר זה זמן אספקה ארוך מהרגיל. מומלץ לברר מלאי מול החנות.
 
שעון דופק Garmin MARQ Captain

סקירה:
MARQ Captain
המסלול לניצחון, ממופה מחדש.

מידע על מהירות הרוח וכיוונה
מידע על מהירות הרוח וכיוונה, כמו גם טמפרטורה ומצב הגלים, יכולים לעזור לך להחליט על זמני יציאה לים.

רצועה
הרצועה היוקרתית באריגת ג'קארד, יוצרה על ידי אמנים בדרום צרפת.

מד זמן רגאטה
מד זמן רגאטה מקדו את הזינוק עם ספירה לאחור שמראה את הזמן שנותר ליריית האקדח, בזמן שזמן בעירה מבוסס GPS יראה לכם את המיקום האידיאלי. סייען שייט תכונות שייט כלולות, לרבות סיוע כיוון רוח, מיועדים לאלה שחיים על גלגל ההגה. חילוץ אדם במים סמנו מצב של נפילת אדם מהסיפון בלחיצה אחת. חץ כיווני ומדידת מרחק, יכולים לסייע לחילוץ זריז.


הגאי אוטומטי
הגאי אוטומטי גשו ליחידת ההיגוי האוטומטי GHC 20 כדי לשנות כיוון, להסתובב או לכוון את הספינה. הזנת מידע על הספינה הזרימו מידע על הספינה שלכם ישירות לפרק כף היד, מכל מקום על הסיפון, והוסיפו נקודות ציון למיפוי הנתיב מרחוק. יישומון FUSION-Link Lite שלטו במוצרי StereoActive או במוצרים תואמים אחרים, המצוידים בטכנולוגיית האלחוט ANT+.


התראות חכמות
התראות חכמות קבלו אימיילים, הודעות טקסט והתראות ישירות על השעון, כשהוא מזווג עם התקן תומך. אפליקציות מוזיקה אחסנו 2,000 שירים או גשו לשירותי הזרמת מוזיקה עם שירותים נתמכים, לרבות Spotify ו-Deezer, והאזינו באמצעות אוזניות בטכנולוגיית Bluetooth. Garmin Pay רחפו בקלילות מעל התורים בקופה עם פתרונות התשלום בנגיעה של Garmin Pay, אצל ספקים ומסופים נתמכים.


ציון עקה, חיישן Pulse Ox
ציון עקה (סטרס) עקבו אחרי דופק הלב שלכם ישירות מרפק כף היד, כמו גם גמישות הדופק ושינויים, לחישוב ציון העקה (סטרס) שלכם. חיישן Pulse Ox הציצו בנתוני Pulse Ox2 כדי לרכוש מודעות לרמות החמצן בגוף שלכם, ועד כמה הן מסתגלות לאוויר דל יותר בגבהים. אפליקציות ופעילויות אפליקציות מועדפות ופרופילי פעילות מוטענים מראש עבור גולף, שחיה, ריצה, רכיבה על אופניים, צעידה, חתירה, סקי ועוד.


מדידת ביצועים
מדידת ביצועים צפו במדידת ביצועים מתקדמת הכוללת דינמיקת ריצה, רמות רוויית חמצן מלאה בדם, המלצה לזמני התאוששות בין פעילויות ועוד ClimbPro השתמשו במתכנן הטיפוס ClimbPro כדי לצפות במידע בזמן אמת על הטיפוס הנוכחי שלכם והבאים, לרבות מדרג, מרחק וצבירת גובה. ריבוי מערכות ניווט לווייני קבלו גישה לכמה מערכות ניווט לווייני עולמיות (GPS, GLONASS וגלילאו) לביצוע מעקב גם בסביבות מאתגרות, מעבר לכיסוי של GPS לבדה.


חיישני ABC
חיישני ABC נווטו בשביל הבא שלכם עם חיישני ABC, הכוללים מד גובה לנתוני עליה, מד לחץ לניטור מזג האוויר ומצפן אלקטרוני תלת צירי. מפות TOPO וסקי צפו במפות טופוגרפיות המצויידות במידע Trendline לשבילים פופולריים, וצפו במסלולי גלישה עם דירוג קושי עבור 2,000 אתרי סקי פופולריים בכל העולם. מסלולי גולף גשו למפות CourseView בצבע מלא עבור יותר מ-41,000 מסלולי גולף ברחבי העולם, קבלו מטרה בלחיצת כפתור ואת תכונת Playslike למדידת מרחק. סוללה סוללת ליתיום פנימית נטענת מספקת עד 12 ימים של חיי סוללה במצב שעון חכם, 28 שעות במצב GPS ו-48 שעות במצב UltraTrac ותשע שעות פעולה עם GPS ומוזיקה פועלים. Connect IQ הורידו מסכי שעון מותאמים אישית, הוסיפו שדות וקבלו אפליקציות ויישומונים ישירות מחנות Connect IQ המקוונת.

מפרט טכני:
ממדי יחידה
46*46*14.7 מ"מ

חומר העדשה
Crystal Sapphire

חומר המסגרת
טיטניום

חומר המארז
טיטניום

תצוגה גודל, רזולוציה וסוג
1.2" קוטר 30.4 מ"מ 240 * 240 פיקסלים נראות באור שמש, זיכרון בפיקס (MIP) טרנסרפלקטיבי.

משקל
88 גרם.


סוג סוללה
סוללת ליתיום-יום נטענת פנימית

משך חיי סוללה

שעון בלבד עד 12 יום
GPS: עד 28 שעות
GPS ומוזיקה: עד 9 שעות

דירוג עמידות במים
100 מטר / 10 ATM

טכנולוגיות אלחוטיות
Wi-Fi - BLUETOOTH - ANT

זיכרון/היסטוריה
32GB

כלול באריזה:
שעון דופק Garmin MARQ Captain 
כבל טעינה
הוראות הפעלה
 
x

#{title}

#{text}

#{price}