גרבי ריצה מקצועיות Swiftwick - נוחות מקסימלית בזמן האימון

רוכבים על אופניים או רצים למרחקים ארוכים? אתם בטוח משקיעים בנעלי ספורט טובות. רבים לא יודעים אך כדי למקסם את היכולות ולהרגיש נוחות מירבית במהלך האימון, מומלץ לרוץ עם גרבי ספורט מקצועיות ונוחות. הכירו את  Swiftwick, מותג אמריקאי של גרבי ריצה מומלצות. 

גרבי ריצה מקצועיות Swiftwick - נוחות מקסימלית בזמן האימון

היתרונות של Swiftwick על פני גרבי ריצה אחרות

רוצו לאן שהרגליים שלכם לוקחות אתכם, עם גרבי הספורט Swiftwick - תרגישו נוחות מקסימלית במהלך האימונים. חברת Swiftwick שמה דגש על נוחות מקסימלית של המתאמן. מה זה אומר? שגרבי הספורט של Swiftwick עוצבו בעיצוב מיוחד ללא תפרים והן עשויות מחומרים מיוחדים ואיכותיים המנדפים זיעה. הגרביים מספקות הגנה מירבית מפני שלפוחיות ברגליים.

 

גרבי ריצה מומלצות - swiftwick דגמים

בכל דגמי swiftwick גרבי הריצה המקצועיות, יש דגש על נידוף זיעה כדי שכף הרגל תהיה מאווררת במהלך האימון. ההבדלים העיקריים בין הדגמים הם: הרכב הבד, העיצוב וגובהם של הגרביים.

 

 ASPIRE

  ASPIRE One/ASPIRE Zero

דגם הדגל של swiftwick הדגם מגיע בשתי צורות: ASPIRE One וASPIRE Zero.

ההבדל העיקרי בין שני הדגמים הוא גובה הגרב. גובהו של ASPIRE One הוא מעל הקרסול כך שהגרב עוטפת היטב את כף הרגל והיא מאוד נוחה ואוורירית. גובהו של ASPIRE Zero מגיע מתחת לקרסול, מאפשר חופשיות של תנועה. לגבי השאלה איזה דגם עדיף או נוח יותר? התשובה היא עניין של טעם אישי. יש אנשים שיעדיפו שהגרב תעטוף את הקרסול ויש אנשים שיעדיפו גרביים נמוכות על מנת להרגיש תחושה משוחררת בקרסול בזמן אימון. הבדל נוסף בין הדגמים הוא הרכב החומרים מהם הם מיוצרים, איזה דגם מומלץ יותר? זה עניין של העדפה המשתנה בין אדם לאדם ובין ספורטאי לספורטאי.

ASPIRE Zero עשוי מהרכב חומרים: 

Naylon 44%, polyester 52% .Spandex 4%

ASPIRE One עשוי מהרכב חומרים: 

8% Naylon 53%, Olefin 39% ,Spandex

  •  

MAXUS

MAXUS One/MAXUS Zero

דגם ה-MAXUS חדש בחנות ובאתר. דגם MAXUS מגיע בשתי צורות, בגרסה גבוהה (מעל הקרסול - MAXUS One) ובגרסה נמוכה מתחת לקרסול עם בליטה מיוחדת שעוזרת במניעת שפשופים בין הרגל לנעל - MAXUS ZERO TAB.

גרבי הריצה MAXUS ZERO TAB: תחתית הגרב רכה מאוד ונותנת נוחות מקסימלית לכף הרגל במהלך האימון, החלק העליון של הגרב דק ונוח ומאפשר לכף הרגל להישאר מאווררת במהלך אימונים ממושכים. עשוי מהרכב חומרים: 

4% Naylon 44%, polyester 52% ,Spandex. 

גרבי הריצה MAXUS One: תחתית הגרב של הדגם הזה מעוצבת בצורת רשת, אוורירית במיוחד, כך הגרב מאפשרת נוחות מירבית במהלך האימון. העקב מעוצב בצורת Y כך שהוא מונע החלקה ועוטף את כף הרגל. עשוי מהרכב חומרים: 

2% Naylon 24%, Olefin 10%,  Polyester 64% ,Spandex.

VIBE Zero 

Vibe Zero הוא דגם חדש אצלנו בחנות ובאתר! הוא קצת עבה יותר מהדגמים האחרים. הייחוד שלו הוא שהחלק העליון של הגרב דק שטוח ומאוורר. 

עשוי מהרכב חומרים: 11% Naylon 45%, Olefin 44%, Spandex. 

דגם VIBE Zero מגיע לגובה של מתחת לקרסול, מאפשר חופשיות של תנועה במהלך האימון.

אם אתם מתאמנים ואתם מחפשים נוחות ואיוורור מירבי במהלך האימון לכף הרגל. גרבי הספורט Swiftwick, יהיו מעולות עבורכם ויענו לכם על הצרכים. אין ספק שעם Swiftwick, תגיעו להישגים גבוהים יותר באימונים במקסימום נוחות.

לרכישת גרבי ריצה Swiftwick: לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח מנהל ביימקס
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}