הטוב שבשני העולמות: שעוני ספורט Garmin Fenix 7 Pro ו- Epix Pro

גרמין השיקה השנה שתי סדרות חדשות של דגמי שעוני מולטי ספורט פרו, Fenix 7 Pro ו- Epix Pro המבוססות על הסדרות הקיימות של פניקס ואפיקס אך בעלות תוכנות חדשות עשירות ומשופרות יותר. שעונים אלה תוכננו במיוחד עבור ספורטאים וחובבי חוצות, ומציעים מגוון רחב של תכונות לשיפור פעילויות הכושר וההרפתקאות שלכם בחוץ.

בואו נסתכל מקרוב על כל שעון:

סדרת Fenix 7 pro מגיעה בשלושה דגמים ובמידות שונות. מבוססת על סדרת פניקס 7 האיכותית מהשורה הראשונה שנועדו לעזור לספורטאים ולהרפתקנים להגיע לביצועים המיטביים שלהם. כמו כן סדרה זו מציע מגוון רחב של תכונות לשיפור האימונים והפעילויות בחוץ.
 
תכונותיו של ה- Fenix 7 Pro
סדרת Fenix 7 Pro  בעלת מבנה חזק הבנוי לעמוד בתנאים קשים, מציעים חיי סוללה מרשימים של עד 28 יום או עד 37 יום במצב טעינה סולארית (במצב חסכון). כל הדגמים מסדרה זו בנויים מחומר מפולימר מחוזק בסיבים עם מסגרת פלדה. כמו כן שעון זה עמידה בפני זעזועים, חום ומים בסטנדרטים של הצבא האמריקאי. בנוסף  לשעונים יש מעקב GPS מתקדם, משתמשים בטכנולוגיית GPS מתקדמת כדי לעקוב במדויק אחר הפעילויות שלכם, כולל ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה, טיולים רגליים ועוד. בנוסף כלול בסדרה של הפניקס 7 פרו מדדי ביצועים, השעון מספק מדדי ביצועים מפורטים, כגון ניטור דופק, הערכת VO2  max,  זמן התאוששות וניתוח עומסי אימון. זאת ועוד הוא גם מגיע עם מסך מגע משולב עם לחצנים. דגמים נבחרים כוללים גם מסגרת טיטניום ועדשת ספיר עמידה בפני שריטות. לחובבי מוזיקה ולכל מי שאוהב לשמוע שירים תוך כדי אימון או פעילות, יש אפשרות לשמוע ולאחסן עד 2000 שירים בשעון (תקף רק לדגמים תומכים), כמו כן יש אופציה לעדכן מפות ותמונות של אירופה וניתן להוריד למדינות נוספות.

לסדרה פניקס 7 פרו יש מגוון פרופילי ספורט, המגיעים טעונים מראש ומאפשרים לכם לעקוב בקלות ולנתח את הביצועים שלכם בפעילויות שונות. הוא גם בעל פונקציית ציון סיבולת פונקציה זו מודדת את היכולת שלכם לעמוד במאמצים ממושכים ומשלבת נתוני אימון מכל העיסוקים הספורטיביים שלכם, כדי לעזור לכם להבין כיצד האימון משפיע על הסיבולת הכוללת שלכם. ניתן גם למצוא בה חיישן דופק , תכונה חדשה שנועדה לספק לכם את הביצועים הטובים ביותר בכל ענפי הספורט שאתם עוסקים בהם. כמו כן הוא מתפקד גם כשעון חכם, עם תכונות כמו התראות לסמארטפון, בקרת מוזיקה ו- Garmin Pay עבור תשלומים ללא מגע ומאפשר לכם לקבל שיחות, הודעות טקסט והתראות אחרות ישירות על פרק כף היד שלכם.
תכונותיו של ה-Epix Pro
 
סדרת Garmin Epix Pro היא סדרת שעוני ספורט אמינה נוספת מבית Garmin,המבוססת על הסדרת הקודמת של אפיקס. סדרה זו מציעה תכונות דומות המותאמות לחובבי שטח. מגיעה בשלושה דגמים ובמידות שונות. הנה מה שאתם יכולים לצפות מהשעון הזה:

Epix pro מגיע עם מסךAMOLED  חד במיוחד, מגע צבעוני גדול ומרווח, עם אופציה לשנות את צבעי התצוגה לגוונים של אדום עם מצב Shift  Redכדי להסתגל טוב יותר לתנאי החושך ולהפחית הפרעות במחזור השינה. הוא כולל טכנולוגיית אימונים מתקדמת, פנס  LED  מובנה וניטור בריאות ואיכות חיים לאורך כל היום.

אפיקס פרו מגיע עם מפות TOPO טעונות מראש, המאפשרות לכם לנווט ולחקור שבילים, הרים ושטחים חיצוניים אחרים. כמו כן שעונים אלה מציעים חיי סוללה מרשימים עד 10 ימים או 31 ימים במצב חסכון או עד 28 שעות במצב GPS, שעונים אלו יכולים ללוות אתכם בהרפתקאות ארוכות. סדרת Garmin Epix Pro מראה לכם את נתוני כוח הריצה שלכם ללא אביזרי עזר, ישירות לפרק כף היד שלכם. יש גם ציון סיבולת חדש, שהוא מדד לכמה קל לכם להחזיק מאמצים ממושכים, תוך התבוננות בנתונים כמו VO2 max,ועומסים האימונים הקצרים והארוכים שלכם. אם תרצו לשמוע מוזיקה תוך כדי אימון או פעילות תדעו שניתן לאחסן בשעון עד 2000 שירים או לגשת לאפליקציות כמו ספוטיפיי אמזון מוזיק ולשמוע אותם באוזניות באמצעות ה- Bluetooth אך זה תקף רק לדגמים תומכים.
בסופו של דבר, מבחינה פונקציונלית בדיוק כמו Epix Pro,  Fenix 7 Pro  תומך בפרופילי ספורט שונים, המאפשרים לעקוב ולנתח את הביצועים שלכם על פני פעילויות שונות. הבחירה בין Fenix 7 Pro לבין Epix Pro תלויה בצרכים ובהעדפות הספציפיות שלכם. סדרת Fenix 7 pro מגיעה עם מסך רגיל וזמן תצוגת עבודה ארוך יותר. לעומתו סדרתEpix Pro  מגיע עם מסך לד, סוללה חלשה יותר אך חזקה כשלעצמה.
 וכן אם אתם שואלים את עצמכם איזה שעון הכי כדאי לכם לקנות? התשובה שלנו תתייחס לשני גורמים הכי משמעותיים, מה התקציב שלכם ועד כמה חיי הסוללה חשובים לכם.
 

 

לרכישת  Epix Pro ו-  Fenix 7 Pro לחץ כאן

לכל שאלה ומידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח מנהל ביימקס
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}