מטענים לשעוני Garmin - כל מה שצריך לדעת

יש לכם שעון גרמין? הטענתם אותו בלילה, קמתם בבוקר לאימון וגיליתם שהשעון שלכם לא עובד כי המטען התקלקל? צריכים לקנות מטען חדש לשעון הגרמין? כיום בשוק יש מבחר אופציות של מטענים לגרמין, מטענים מקוריים וחלופיים. כל מה שאתם צריכים לדעת על מטענים לשעוני גרמין בכתבה הבאה.

מטען לשעון גרמין

מה עדיף לקנות? מטען חלופי או מקורי של גרמין?

שעון הגרמין שלנו הוא שותף לחוויות היומיומיות שלנו, זה מכשיר יקר ערך שחשוב שנתחזק כמו שצריך. כיום יש מטענים חלופיים נהדרים שניתן לרכוש, כמו בכל מוצר לרכוש מטען מקורי או חלופי זה בעיקר עניין של העדפה. מטען מקורי לגרמין כשמו הוא מתאים לשעוני גרמין מכיוון שהוא מוצר מקורי של Garmin. מטענים מקוריים לרוב יהיו איכותיים יותר ויחזיקו יותר זמן, אך אם תרצו להוציא פחות כסף ולקבל מטען לגרמין באיכות קרובה למקור, תוכלו לבחור באופציה של קניית מטען חלופי. מטענים חלופיים מתחברים ומטעינים את מכשירי ה-Garmin כמו המטענים המקוריים, והם מעט יותר ארוכים מהמטען המקורי.

סוגי מטענים לשעוני גרמין

ישנם שני סוגים עיקריים של מטענים לשעוני גרמין המתאימים לרוב הדגמים. כבל תנין (קליפס) וכבל חיבור ישיר. בלינק הבא תוכלו לבדוק מהו הכבל המתאים להטענת שעון הגרמין שלכם: לחצו כאן

הדרכים להטעין שעוני גרמין

את שעון הגרמין שלכם תוכלו לטעון דרך המחשב האישי שלכם, או דרך אחד השקעים בקיר באמצעות חיבור USB. ההטענה דרך שקע בקיר לרוב תהיה מהירה יותר. כאשר נוסעים לחו"ל, עדיף להטעין את שעון הגרמין שלכם באמצעות מחשב נייד וכבל USB. מכיוון שספקי החשמל משתנים בין מדינה למדינה.

טעינת יתר בשעוני גרמין? אין מה לדאוג

אם אתם מודאגים מטעינת יתר של שעון ה-Garmin שלכם, אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם, בתוך השעון של גרמין יש מנגנון שמשבית את את המטען לאחר שהסוללה הוטענה במלואה.
האם צריך לרוקן את הסוללה של שעון הגרמין לפני שמטעינים אותו מחדש?
הסוללות של שעוני גרמין עשויות מליתיום. אין צורך לרוקן את שעון הגרמין שברשותכם לפני שאתם מטעינים מחדש. המשמעות של טעינת שעון גרמין עם סוללה חצי מלאה היא אך ורק טעינה חלקית, זה לא ישפיע על ביצועי הסוללה של מכשירכם.
מטען לשעון גרמין
מחפשים מטען לשעון גרמין? בביימקס תוכלו למצוא מטענים מקוריים וחלופיים לכלל דגמי שעוני גרמין.

לדגמי מטענים חלופיים: לחצו כאן
לדגמי מטענים מקוריים: לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}