סקירה מלאה על Garmin Index S2 - המשקל שיעזור לכם לשמור על הכושר

רבים מאיתנו משתמשים בשעוני דופק ובמכשירים למעקב אחר הכושר: מודדים צעדים, דופק, ביצועי אימונים ועוד. אם אתם רוצים לשפר את חווית המעקב על הנתונים של גופכם או שיש יש לכם יעד ארוך טווח שאתם רוצים להגיע אליו, לחברת גרמין יצא דגם חדש למשקל חכם בשם Garmin index S2, שיכול להשלים לכם את התמונה בדייקנות ובמקצועיות ולהתחבר לשעון החכם שלכם. כך תוכלו לקבל את הנתונים ישירות לאפליקציה Garmin Connect, בהתאם להגדרות שהוכנסו.

השפעות בריאותיות של הריצה

יתרונות המשקל החכם Garmin Index S2

ב- Garmin index S2 יכולים להשתמש 16 משתמשים שונים והמשקל יודע להתאים את עצמו לפרופיל של כל משתמש. האפשרות ליצור 16 פרופילים ולעקוב אחר המדדים הופכת את Garmin index S2 לבחירה מעולה עבור קבוצות ספורט. המשקל Index S2 בעל טכנולוגיה מתקדמת, מזהה דפוסים של תנועות במשקל, עוזר בניתוח הנתונים של גופנו ומציג את השינויים והתגובות שהגוף עובר במהלך היום.

כאשר אנחנו בוחרים פרופיל אישי, נוכל לבחור אילו מדדים חשוב לנו שיוצגו. בנוסף, יש לו חיווי שמראה מגמה של עליה או ירידה בהתאם למדידות שבוצעו וההיסטוריה של המשתמש.
המשקל מציג את כל מדדי משקל הגוף ומציג את ההתקדמות והתהליך לעבר המטרות שהצבתם לעצמכם. ל-Garmin index S2 אפשרויות חיבור רבות ל-WiFi, המשמעות היא שלא צריך לקשר אותו ל-WiFi בכל פעם מחדש.

פונקציונליות

המשקל מודד מדדי גוף כמו: אחוזי שומן בגוף, BMI, מסת שריר השלד, אחוז מים בגוף ומסת עצם. ניתן לכבות מדדים שאינכם רוצים לעקוב אחריהם. בתוך האפליקציה תוכלו לראות את כל הנתונים הללו מוצגים בתרשים וכך לעקוב אחרי השינויים שהתרחשו בשבוע, בחודש או בשנה האחרונה. במהלך המדידה, Garmin index S2 עובר על הנתונים שנמדדו ומציג אותם זה אחר זה. בנוסף, יש בו פיצ'ר נחמד שמציג את מזג האוויר.

תרשים מדידות ומגמות למשך 30 יום
  • אחת הפונקציות השימושיות של המשקל Garmin index S2 הוא תרשים מגמות משקל למשך תקופה של 30 יום. האופציה הזאת טובה מאוד לשימוש למי שרוצה לדעת אם הוא בדרך להשגת היעדים והמטרות שלו. המשקל של כולנו משתנה מדי יום וחשוב לא להתעסק בו על בסיס יומי. תרשים 30 הימים מציג את הנתונים המגמתיים שלך ואת הטווח הארוך ולא כנתונים נקודתיים. לדוגמא, אם נשקלתם והמשקל מראה שאתם שוקלים יותר ממה ששקלתם אתמול, אך המגמה של המשקל מציגה שאתם בדרך ליעד שלכם, אין לכם מה לדאוג ואתם יכולים להיות בראש שקט.

עיצוב

בחברת Garmin שמו דגש על העיצוב של המשקל. Garmin index S2 מגיע בעיצוב חדשני וקומפקטי בצבעים שחור או לבן. תצוגת מסך מתקדמת ונוחה לשימוש ברזולוציה גבוהה וריבוי צבעים.

Garmin Index S2 - מפרט טכני

חיי סוללה ארוכים עד 9 חודשי עבודה (4 סוללות מדגם AAA)
מידות: 320X310X28 מ"מ
משקל: 2 ק"ג
WIFI: 2.4GHz
משקל מקסימלי: 181.4
תאימות BLE
תאימות ANT
בסופו של דבר, אם אתם משתמשים בשעוני דופק של גרמין או שאתם רוצים להצטרף לקהילה ענקית שהמוצרים של גרמין הם חלק בלתי נפרד מחייה, המשקל Garmin index S2 ללא ספק יהפוך את חווית מעקב הנתונים שלכם למקצועית ומהנה יותר. אין ספק שתוכלו להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם!
לרכישת המשקל Garmin Index S2: לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח מנהל ביימקס
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}