המדריך לניקוי שעון גרמין

ניקוי רצועת השעון
אנו ממליצים לנקות את רצועת השעון לעתים קרובות כדי להסיר הצטברות זיעה ולכלוך וכדי למנוע ריח. בנוסף, לאחר חשיפה לזיעה מאימון או למים משחייה או מקלחת, יש לשטוף את השעון היטב ולאפשר לו להתייבש. חשיפה ממושכת ללחות עלולה לגרום לגירוי בעור.

רצועות עור
רצועות עור או זמש מיועדות ללבוש יומיומי ואינן מומלצות לספורט. לניקוי, נגבו את רצועת העור עם מטלית רכה ונקייה. ניתן להרטיב קלות את המטלית, במידת הצורך, כדי להסיר הצטברות לכלוך. הניחו לרצועה להתייבש לחלוטין לפני הלבישה.

רצועות מתכת
נגבו את הרצועה עם מטלית רכה ונקייה. ניתן להרטיב קלות את המטלית, במידת הצורך, כדי להסיר הצטברות לכלוך. הניחו לרצועה להתייבש לחלוטין לפני הלבישה. אין להשתמש בפוליש מתכת או בחומר אחר כדי לנקות או לחדש את רצועת המתכת. הדבר עלול לגרום לנזק לגימורים הקוסמטיים.

רצועות ניילון
לניקוי הרצועה, שטפו את הרצועה במים קרים. ניתן להשתמש בסבון עדין להסרת לכלוך או כתמים עקשניים. שטפו ביסודיות במים מתוקים, והניחו לייבוש מלא לפני הלבישה.

רצועות סיליקון
יש לשטוף במים ולאפשר לרצועה להתייבש לפני הלבישה. כדי להסיר שאריות מקרמים שונים, קרם הגנה, חומר דוחה חרקים וכו', השתמשו באלכוהול ובמטלית ולאחר מכן שטפו במים. הניחו לרצועה להתייבש לפני הלבישה.

איך מנקים את גוף השעון?
השתמשו במים כדי לשטוף את השעון, ניתן גם להשתמש במטלית לניקוי.
השתמשו במברשת שיניים רכה כדי לנקות לכלוך. חשוב למנוע מגע עם חורים וחריצים שונים בשעון.

האם ניתן להשתמש בחומר חיטוי על השעון?
ניתן להשתמש במגבון 70% אלכוהול כדי לנגב בעדינות את החלק החיצוני של שעון הגרמין שלכם, או את רצועת הסיליקון/מתכת.
ניתן להשתמש גם במגבון חיטוי, ולאחר מכן לשטוף את השעון מתחת למים כדי להסיר שאריות שהותיר אחריו המגבון כדי למנוע גירוי אפשרי בעור.
אין להשתמש בחומרי חיטוי על רצועות בד או עור.
אין לנקות את השעון או הרצועות עם אקונומיקה, ואין לטבול את שעון או הרצועות בחומרי ניקוי כלשהם.
x

#{title}

#{text}

#{price}