הפינוק המושלם? סקירה מלאה של מושב העיסוי HoMedics Perfect Touch

אנחנו אוהבים מכשירי עיסוי ממספר סיבות - לפעמים אנחנו רוצים להרגע אחרי יום עבודה מעייף, או שאנחנו משתמשים במכשירי העיסוי בשביל לטפל בכאבי גב, צוואר או כתפיים. ככה או ככה – אי אפשר לערער על היתרונות של מכשירי עיסוי. מושבי עיסוי הם אחת האופציות בקטגוריה – שנראית בעיני רבים כיעילה והמפנקת ביותר.

בסקירה זו, בדקנו בקפידה את מכשיר העיסוי Perfect Touch (הידוע גם כ-mcs 1000h) מבית HoMedics האמריקאית, שהוא הוא בעיקרון שדרוג (ולא קטן) של מושב העיסוי Shiatsu Elite של אותו המותג.
מושב עיסוי מומלץ Homedics Perfect Touch

סוגי ואזורי העיסוי

 1. במושב העיסוי Perfect Touch קיימים 4 סוגי עיסוי - שיאצו (עיסוי עמוק בתנועות מעגליות), מתגלגל (מצב המדמה שני אגודלים הנעים במעלה ומורד הגב), טפיחות ושיאצו משולב טפיחות, וקיימת האפשרות לבחור באחד מ-3 אזורים בגוף: גב עליון, גב תחתון, וכל הגב (ניתן גם למקד את המכשיר לאזור העורף והכתפיים).
  עוד יתרון משמעותי של ה-Perfect Touch הוא שניתן לכוונן את הגובה שלו, כך שמושב עיסוי אחד יתאים לכל בני הבית, תענוג!

  עיסוי שיאצו עמוק - מצב עיסוי חזק עמוק, שמצוין במיוחד לשרירים תפוסים. אם כאבי הגב או הצוואר שלכם נובעים משרירים תפוסים באזור, מומלץ להשתמש בעיסוי השיאצו העמוק.

  גלגול - מצב הגלגול מיועד לעיסוי עדין ולכן משתמשים שמעדיפים מסאז' חזק עשויים שלא להיות מסופקים מעוצמת העיסוי במצב זה, אחרים לעומת זאת יהנו ממנו מאוד.

  טפיחות – מצב הטפיחות הוא אחד האהובים על משתמשי Perfect Touch, ולמען האמת הוא נדיר למדי ולא קיים ברוב מושבי העיסוי.

  עיסוי משולב – מושב העיסוי Perfect Touch מאפשר לשלב בין מצבי עיסוי שונים – פונקציה מדהימה עבור אלו שלא מסופקים מסוג עיסוי אחד.

  פונקציה נוספת שכנראה תשמח משתמשים רבים – היא האופציה לעיסוי מחומם, שניתן להפעיל ביחד עם כל אחד סוגי העיסוי ולהנות מבונוס לא קטן בימי החורף הקרים. בנוסף החלק התחתון (המושב) של מכשיר העיסוי רוטט בצורה מרגיעה ומפנקת.

חיבור לאפליקציה חכמה

תכונה נוספת של המושב Perfect Touch היא האופציה לחבר את המושב לאפליקציה. לא בדיוק חובבים שלטים? אין בעיה, יש לכם אלטרנטיבה. תוכלו להשתמש בסמארטפון כדי לשלוט במושב העיסוי.
סקירה מושב עיסוי Perfect Touch

Perfect Touch – יתרונות

 • - עיסוי איכותי ומקצועי
  - מגוון רחב של אפשרויות עיסוי
 • - עיסוי באזורים רבים בגוף – מהעורף והכתפיים, ועד לכלל אזורי הגב.
 • - מצב "טפיחות" שאינו קיים במושבי עיסוי רבים
 • - גובה מתכוונן
 • - שליטה מהאפליקציה

Perfect Touch – חסרונות

 • - עלול להיות גדול מדי לנמוכי קומה
 • - לא שקט לחלוטין
לסיכום, מושב העיסוי MCS 1000H של HoMedics הוא ללא ספק אחד מוצרי העיסוי הטובים בשוק, היתרונות שלו רבים וקיימות בו פונקציות רבות שלא קיימים במושבי עיסוי אחרים. אם מושב רוטט, מצב הטפיחות או השליטה מהאפליקציה אינם חשובים לכם, תוכלו להתפשר על דגם ה-Shiatsu Elite שגם הוא מושב עיסוי מצויין, שמגיע במחיר נמוך יותר.
לרכישת מושב העיסוי HoMedics Perfect Touch: לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}