למה כדאי להתקדם לשעון ספורט? ואיך הוא משפיע על הביצועים שלך?

"שעון ספורט טוב, כמו חבר אימונים נאמן – יניע אותך לצאת החוצה ולהתחיל לרוץ. הוא ידחוף אותך לביצועים האופטימליים, וידרבן אותך לשבור שיאים מדי יום ביומו".
למה כדאי להתקדם לשעון ספורט ואיך הוא משפיע על הביצועים שלך?
שעון ספורט טוב היא אחת ההשקעות הטובות שאדם העוסק בספורט יכול לעשות. הוא מאפשר לעקוב אחר תוצאות והתקדמות בצורה מדויקת, מסייע בשיפור איכות האימונים, נותן לנו את האופציה להשאיר את הטלפון בבית, להראות מלאי סטייל, והיתרונות עוד רבים. אז החלטנו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן:
 

 1. מוטיבציה, מוטיבציה, מוטיבציה:
מוטיבציה היא הכול. למצוא כוח לצאת ולרוץ במקום להמשיך לישון יכולה להיות משימה קשה. אבל עם שעון ספורט טוב המשימה הופכת לפשוטה מאי פעם. שעון ספורט טוב, כמו חבר אימונים נאמן – יניע אותך לצאת החוצה ולהתחיל לרוץ. הוא ידחוף אותך לביצועים האופטימליים שלך, וידרבן אותך לשבור שיאים מדי יום ביומו.

2. מעקב בזמן אמת:
נתונים מדויקים שנמצאים על פרק כף היד שלך , מאפשרים לדעת בדיוק איך האימון עובר.
חיישני GPS מובנים מתעדים בשבילך את הקצב, המרחק, הזמן, הקלוריות שנשרפו, ועוד.
בנוסף, ניתן לשנות את התצוגה כך שתראו בדיוק את מה שאתם צריכים לראות במהלך הפעילות אותה אתם עושים.
בשנים האחרונות פותחו שעוני הריצה בכדי לכסות את כל צרכי האימון שלך. בשעוני הספורט ניתן להתאים את מעקב השעון לפעילות הספציפית שאתם מבצעים: ריצה על הליכון, אימון בחד"כ, רכיבה על אופניים, שחיה, ומגוון פעילויות נוספות.
 
3. התקדמות לעבר מטרה:
אם הגדרתם מטרה לאימונים שלכם- בין אם מדובר בירידה במשקל, מרחק ספציפי, או זמן לסיום – השעון יעזור לכם להגיע אליה. בעזרת תכונות כגון קביעת מטרות מדויקות, התראות על חריגה מקצב הריצה שלכם, והתראה בכל פעם ששברתם שיא מסוים – תהיו בטוחים שתדעו היכן אתם נמצאים, ולאן אתם הולכים מבחינת היעדים שלכם.
 
"שום דבר לא מספק כמו להסתכל אחורה על הדרך שעברת, ולראות לאן היא הביאה אותך".
למה כדאי להתקדם לשעון ספורט ואיך הוא משפיע על הביצועים שלך?
4. דיוק:
בואו נודה בזה, האפשרויות הקיימות היום למעקב אחר הפעילות הספורטיבית שלנו היא אינסופית.
כמות האפליקציות בשוק היא עצומה, ולמרות שמדובר לפעמים באופציות נהדרות – היתרון העיקרי של שעוני ריצה הוא הדיוק שלהם. שעון ריצה עם GPS מדויק כפליים מכל אפליקציית ספורט, מדויקת ככל שתהיה!
בנוסף, שימוש ה-GPS בטלפון מרוקן את הסוללה, וגם לרוץ עם הטלפון זה לא הדבר הכי נוח. לעומת זאת – סוללת שעון גרמין בסיסי תחזיק כיומיים שלושה לפחות בשילוב כלל תכונות השעון, והשעונים היותר רציניים יחזיקו לכם כשבוע לפחות! השעונים קלים ונוחים על היד.
5. לא סתם שעון ריצה:
לא רק ספורטאים קונים היום שעון דופק. מוזר? ממש לא; דואר אלקטרוני, הודעות טקסט, והתראות היישר אל השעון הם רק ההתחלה. מה עוד?
בחלק משעוני גרמין לדוגמא, ניתן לאחסן עד 2,000 שירים בתוך השעון עצמו, או להכנס אפילו לאפליקציות כגון  Spotify ולנגן היישר אל האוזניות שברשותכם!
איכות הפרמיום של השעונים, שבנויים מחומרים כמו טיטניום וקרבון - היא עוד סיבה לדלג על הטלפון שיפול במהלך ריצה . חלק מהשעונים אף נבחנים על פי התקן הצבאי האמריקאי בחשיפה לטמפרטורות קיצוניות, לזעזועים ולמים.
ובתכלס, כיום שעון הדופק שלכם הוא לא רק שעון דופק, הוא תכשיט לכל דבר. קיימים בשוק שעונים שבמבט ראשוני יראו כמו שעון אופנה יוקרתי שהקשר בינו לשעון ספורט מקרי בהחלט.
קחו את הצעד הבא!
בין אם אתם רוצים להעלות את האימונים שלכם לשלב הבא, לתעד את הריצות שלכם, או פשוט מחפשים שעון חכם שמסוגל לעשות בערך הכול, שעון ספורט הוא הפתרון המושלם והשותף האידיאלי לאימונים שיוביל אתכם למטרות והיעדים שלכם. 
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}