שעוני Garmin מומלצים לנשים - איתך בכל אימון, בכל מקום

רצה? רוכבת על אופניים? או מתאמנת בפילאטיס או יוגה? כשאת עושה פעילויות ספורטיביות כדאי שיהיה לצידך שעון ספורט שישפר את היכולות הגופניות שלך ויקח אותך לשלב הבא! בדקנו שני דגמים של שעוני ספורט של Garmin המתאימים לנשים. הכירי את דגמי: Vivoactive 4s ,Lily Sport. אנחנו מזמינים אותך לבחור את שעון הספורט שלך.

שעון ספורט מומלץ לנשים

Vivoactive 4s

שעון Garmin Vivoactive 4s - אפשרויות מעקבים מגוונות

שעון הספורט Vivoactive 4s של Garmin, הוא שעון נפלא ומתקדם מאוד. יש בו אפשרויות מעקב אחר מדדים גופניים רבות כמו: דופק, התראות על שינויים בקצב הלב, ניטור נשימה מתקדם, ניטור שינה, מעקב אחרי המחזור החודשי ועוד. כמו כן לשעון GPS מובנה כך שתוכלי לעקוב אחר הביצועים באימונים שלך. 

 

נגן מוזיקה, מסך מגע ועיצוב מושלם

אחד הדברים הטובים שיש ב-Vivoactive 4s מעבר לתכונות הנפלאות והדיוק שלו, שיש לו נגן מוזיקה מובנה, כך תוכלי להאזין למוזיקה ישירות מהשעון שלך ללא צורך בסמארטפון. אנחנו חושבים שאין כיף יותר מלהתאמן ללא הסמארטפון. Vivoactive 4s מגיע עם מסך מגע נוח וברור וחיי סוללה חזקים. חשוב להגיד ששעון בסופו של דבר הוא גם סוג של תכשיט, כך שגם הנראות שלו היא חשובה, Vivoactive 4s בעל עיצוב מרשים וספורטיבי שיתאים לכל מקום אליו תלכי.

מעקב אחרי פעילויות ספורט מגוונות

אם את רצה, הולכת, רוכבת על אופניים או שוחה בבריכה - Vivoactive 4s של גרמין ייתן לך מענה מעולה ויעזור לך לעקוב אחרי הביצועים שלך בפעילויות הספורטיביות שאת מבצעת. תוכלי ליצור באמצעות אפלקציית Garmin Connect, אימונים מותאמים במיוחד עבורך.

קחי נשימה עמוקה

תכונה מגניבה מאוד שיש ב-Vivoactive 4 היא אפשרות להתאמן על נשימה נכונה. כאשר את מתאמנת על הנשימה, השעון יעקב אחריה ויעזור לך להבין את האופן שבו את נושמת. אין ספק שנשימה נכונה תעזור לך לשפר את הביצועים שלך במהלך ביצוע פעילות ספורטיבית.

שעון ספורט מומלץ לנשים

Lily Sport

שעון Garmin Lily Sport - מעקב אחר מדדים גופניים

שעון הספורט של גרמין - Lily Sport, הוא דגם שנוצר במיוחד עבור נשים. מצד אחד בGarmin שמו דגש על העיצוב הקלאסי של השעון, עם רצועה דקיקה באורך 14 מ"מ. אין ספק שיהיה לך כיף ונוח לענוד אותו לצידם של תכשיטים אחרים. מצד שני לLily Sport, יש אפשרויות רבות למעקב אחר מדדים גופניים ובריאותיים כמו: דופק, נשימה, שינה, רמת אנרגיה בגוף, קלוריות, רמת חמצן בדם, צעדים, מחזור חודשי, הריון, צריכת מים יומית, רמת סטרס ואימונים.

מעקב אחר פעילויות ספורט מגוונות

לשעון הספורט גרמין Lily Sport, מעקב אחר פעילויות ספורט מגוונות כגון: פילאטיס, יוגה, אירובי ועוד! את כל האימונים שאת מבצעת תוכלי להעביר לאפליקציית האימונים Garmin Connect, כך תוכלי לעקוב אחר היסטוריית האימונים, הסטטיסטיקות ונתוני האימון שביצעת.

תכונות חכמות והתראות

ל-Lily Sport, יש תכונות חכמות כמו: התראות של הודעות לטלפון, התראות שיחה ומיילים  - כך תוכלי להישאר מעודכנת במהלך היום שלך.  

אין ספק שכדאי לשפר את הביצועים שלך באימונים ופעילויות הספורטיביות שאת מבצעת, כדאי שיהיה איתך שעון ספורט טוב, אמין ומדוייק. Lily Sport  ,Vivoactive 4s - הם דגמים מומלצים שיתנו לך מענה מצויין וילוו אותך בכל אימון ובכל מקום.


לרכישת שעוני דופק מומלצים לנשים
 
Garmin Vivoactive 4s : לחצו כאן
 Garmin Lily Sport : לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח מנהל ביימקס
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}