Garmin Descent MK2 / MK2i - שעון דופק לחוויית צלילה שלא הכרתם

צוללים במים עמוקים? הכירו את שעוני הצלילה המשודרגים Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i, שכבר כאן אצלנו באתר! הכנו לכם סקירה מקיפה על שעוני הדופק Garmin Descent Mk2 ו-Mk2i, שיהפכו את הצלילות שלכם לחוויה אחרת שלא הכרתם. Garmin Descent Mk2 ו-Mk2i, בעלי טכנולוגיה חדישה, כוללים בין היתר: מעקב חדיש אחרי מיקום בתוך המים באמצעות GPS ועוד. לא סתם שעון הדופק Garmin Descent Mk זכה בתואר: "מחשב הצלילה הטוב ביותר שיוצר אי פעם". מוכנים לצלול עמוק? כי עם Garmin Descent Mk2 ו-Mk2i ניתן לצלול עד לעומק של 100 מטר מתחת לפני המים.

השפעות בריאותיות של הריצה

עם שעוני הדופק Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i, תוכלו ליהנות מהעולם שמתחת למים וגם מעולם היבשה. השעונים כוללים מספר מצבי צלילה, כמו צלילות עם אוויר ומערכות צלילה במעגל סגור. Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i מגיעים עם חיישני ABC, מצפן תת ימי תלת צירי ויכולות GPS שיראו את המסלול שלכם בפעילויות ספורט שתבצעו ביבשה ומתחת לפני המים. בסדרת MK2 מערכת לווינית GNSS, אפליקציות ספורט, ניטור דופק, חיישן המודד סטורציית חמצן, אחסון מוזיקה, תוכניות אימונים וכל היתרונות שיש לשעוני דופק.

Descent MK2i - שעון צלילה עם טכנולוגיה חדשה של שילוב אוויר

 

שעון הדופק Descent Mk2i הוא הגרסה המשודרגת של Descent Mk1 שהיה שעון הצלילה הראשון המשולב שעון ספורט חכם שגרמין הוציאה לשוק שעוני הצלילה. 

כששעון הדופק, Descent Mk1, יצא לשוק הוא הפתיע בטכנולוגיה שלו את הצוללנים ברחבי העולם. אחד השיפורים המשמעותיים והחדשים בשעון הדופק Descent Mk2i, שלא היו בקודמו, היא הטכנולוגיה לשילוב אוויר. גרמין לקחו את הטכנולוגיה צעד קדימה, כאשר יצרו פטנט שלהם המאפשר קבלת מידע על כמות האוויר הקיימת במיכל ומידת רמת הלחץ. בטכנולוגיה הזאת תוכלו להשתמש עבורכם ועבור צוללנים נוספים הנמצאים בתחום של עד 8 מטר ממכם, אך כדי להשתמש בטכנולוגיה הזאת תצטרכו לקנות סנסור של גרמין בנוסף.

מה ההבדל בין Descent MK2i ו-Descent MK2?

  • השדרוג הרציני של Descent Mk2i, שהוא מגיע עם טכנולוגיית SUBWAVE, טכנולוגיה מתקדמת לניטור לחץ מכלי הצלילה. שילוב אוויר אינו חדש בסצנת הצלילה, אך בגרמין עשו פיתוח טכנולוגי חתום על שמם שעובד טוב יותר. מערכת SUBWAVE  החדשה של Garmin משתמשת בתקשורת מבוססת סונאר. זה עשוי להיות דבר מהפכני עבור תעשיית מחשבי הצלילה בגלל שטכנולוגיית SUBWAVE, מגדילה את טווח האותות בסביבות 8 מטר ותומכת בחמישה משדרים במחשב אחד. המשמעות היא שבזמן הצלילה תוכלו לפקח על עוד חמישה מיכלי אוויר. שימו לב, כדי להשתמש בטכנולוגיה SUBWAVE בשעון הדופק שלכם תצטרכו לקנות סנסור של גרמין בנוסף. המטרה של גרמין היא לשפר את חווית הצלילה באופן משמעותי. פונקציות נוספות כמו: פונקציות צלילה וכושר הן זהות בין Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i.
השפעות בריאותיות של הריצה

האם כדאי לקנות את שעון הדופק לצלילה Descent MK2i?

אם כבר התחלתם לצלול, הדבר הבא שאתם צריכים לקנות לעצמכם הוא שעון צלילה. היתרון הראשון, בטיחות בזמן הצלילה. שעון הדופק Descent Mk2i, זוכר את מסלול הצלילה שלכם ואת המיקום ממנו התחלתם לצלול. כך שגם בימים שהמים עכורים וקשה לזכור את הדרך, Garmin Descent Mk2 ו-Mk2i ישמרו עליכם ויראו לכם את הדרך שצללתם. אמצעי בטיחות נוסף הקיים ב Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i הוא אזעקה, מאין זמזם שמתריע לכם בזמן אמת על דברים שמתרחשים בצלילה כמו: עצירות בטיחות אוטומטיות, עצירות עמוקות, שני הנתונים הללו ניתנים להתאמה אישית.

תוך כדי הצלילה השעון יראה לכם את הנתונים החשובים שאתם צריכים לדעת בזמן אמת כמו: עומק, קצב עלייה, זמן צלילה, עומק ממוצע, עומק מרבי, פרופילי צלילה, טמפרטורת המים ועוד. ישנן התראות הניתנות להתאמה אישית עבור NDL, PO2 וגז.

Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i מראים את הנתונים הללו, כך תוכלו לחזור לנתונים בהם צללתם בעבר בקצב שלכם וגם לשפר את מיומנות הצלילה שלכם.

יומן צלילה

יומן הצלילה ב-Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i, הוא די מקיף, הוא מאחסן את נתוני פרופילי הצלילה, מפות וכל הדברים שצריך בשביל ליעל את הצלילה שלכם. השעון שומר אוטומטי את נתוני הצלילה שלכם באפליקציית הצלילה של Garmin. האפליקציה תאפשר לכם לחקור עד 2,700 אתרי צלילה ברחבי העולם. היא כוללת בתוכה תכונות כמו שוניות, גאות ושפל. מסד הנתונים באפליקציה גדל כל הזמן. יומן צלילה סטנדרטי הוא כ-200 צלילות. בנוסף בסדרת MK2, מצבי צלילה משולבים לצלילות גז, או צלילות הכוללות Nitrox and Trimix, להתאים אישית את מסכי הצלילה עם הנתונים שתרצו בהתאם למצב הצלילה שאתם מבצעים. אפליקציה חדשה של GARMIN DIVING, תאפשר לכם לשתף את נתוני הצלילה שלכם עם צוללנים אחרים.

 

חיי סוללה
חיי סוללה זה נתון קריטי, בעיקר שמדובר על שעון צלילה, שחשוב שיהיה עמיד גם בזמן שפונקציות השעון עובדות. 
חיי הסוללה של Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i טובים מאוד. ללא שימוש בפונקציות הצלילה, השעון יכול להחזיק מעמד במצב של שעון חכם משך 16 ימים בטעינה מלאה. 

עם GPS: עד 48 שעות
GPS ומוזיקה: עד 15 שעות.
Expedition GPS Activity: עד 35 יום
מצב שעון לחיסכון בסוללה: עד 50 יום

אם תפעילו את השעון על סוללה מלאה רק עם GPS, השעון יחזיק לכם מעמד עד 96 שעות. במצב צלילה השעון יכול לעבוד עד 80 שעות, בערך ארבעה ימים, כך שהוא מושלם לחופשת צלילה. הטעינה של Garmin Descent Mk2 באמצעות כבל USB המתחבר בקלות למחשב. ממצב של סוללה ריקה הוא נטען במלואו תוך זמן קצר של 3 שעות.

 
עיצוב
מבחינת סטייל, שני השעונים עמידים ונוחים מאוד, הם יושבים בצורה טובה על פרק כף היד. גודלם 52 מ"מ, עם תצוגה פונקציונלית של 35.53, מ"מ. המסך עשוי מחומר עדשת ספיר המבטיח עמידות מפני שריטות. Descent Mk2 מגיע בצבע כסוף, הגימור עשוי מפלדת אל חלד. Descent Mk2i, מגיע בצבע שחור, הגימור עשוי מטיטניום. Descent Mk2 שוקל 103.8 גרם (עם רצועת סיליקון), Descent Mk2i, שוקל 99.6 (עם רצועת סיליקון).
 
מסך
מסך התצוגה שודרג והוא גדול יותר בשליש מהשעון של הדגם הקודם Descent Mk1. כך שהוא מראה יותר נתונים. מסך הצלילה ניתן להתאמה אישית. ניתן לקרוא את המסך באור שמש בזכות  טכנולוגית מסכי OLED, בעלי תאורה אחורית אוטומטית בעומק. ניתן לראות היטב במסך גם בצלילות חשוכות.
 
שעון צלילה שהוא גם שעון דופק ברמה גבוהה

שעוני ספורט בעלי GPS הם הקטע של גרמין. שעוני Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i, נחשבים לבין הדגמים הטובים ביותר של גרמין. מבחינת שעוני דופק הם הכי דומים ביכולות שלהם לסדרת "פניקס". 

יש בהם אפליקציות ספורט מרובות הכוללות: רכיבה על אופניים, שחיה, פילאטיס, יוגה, ריצה ועוד. כמו כן, שעוני Garmin Descent Mk2 ו- Mk2i, טובים עבור סקי, יש בהם מפות טופוגרפיות לאתרי נופש בכל העולם. אם אתם אוהבים לרוץ או לנסוע על אופניים Garmin Descent Mk2 ו-Mk2i מודדים את זמני הפעילות של זמן וקצב הפעילות על ידי מדידת GPS.

אז אם אתם צוללנים ורוכשים את אחד משני הדגמים הללו. לא רק שאתם מקבלים את אחד משעוני הספורט הטובים ביותר, אתם גם מקבלים מחשב צלילה עם טכנולוגיה מתקדמת שללא ספק תיקח את חווית הצלילה שלכם למימדים אחרים.


 
השפעות בריאותיות של הריצה
לרכישת שעון הצלילה Garmin Descent MK2: לחצו כאן
לרכישת שעון הצלילה Garmin Descent MK2i: לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח מנהל ביימקס
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}