Garmin Forerunner 265/265s - לרוץ בליגה של הגדולים

סדרת שעוני Forerunner 265 הושקה בתחילת החודש, בארץ ובעולם. Forerunner 265 הוא גרסה החדשה של Forerunner 255. הוא מגיע לראשונה עם מסכי ALMOLED צבעוניים, במקום מסכי LCD של הדור הקודם.  חידוש משמעותי ודומה לשאר השעונים בשוק. הוא שעון שמיועד בעקר לריצה ולטריאתלונים ולאנשים המחפשים שעון GPS אמין ועמוס בתכונות.
Garmin Forerunner 265/265s
Garmin Forerunner 265- מה כלול בו?
 Garmin Forerunner 265 מגיע עם מסך AMOLED איכותי וחד בשני גדלים 46 ו42 מ"מ. התאמה מושלמת לפרק כף היד.
Garmin Forerunner 265 יש חמישה כפתורים שונים שמאפשרים לנווט סביב השעון - שלושה משמאל, משמשים בעיקר לניווט בתפריטים, ושניים מימין המשמשים בעיקר לאישור וחזרה/בריחה (בתוספת התחלה/עצירה). עם זאת, יש שינוי אחד קטן בכפתורים האלה - כפתור ההתחלה/עצירה העליון בצד ימין אומר כעת 'RUN', והוא מעט יותר גדול. זה שינוי קטן, אבל תזכורת שימושית לאיזה כפתור ללחוץ כשרוצים להשהות את השעון באמצע הריצה.
בנוסף ללחצנים, תכונה חדשה בולטת ב-Forerunner 265 היא אפשרות מסך המגע. ניתן להשלים כל פונקציה בודדת ב-Forerunner 265 באמצעות לחצנים במקום מסך המגע. אתה יכול ממש להשבית את מסך המגע אם תרצה - ללא השפעה על התכונות. במצב שינה יש למעשה ארבע רמות בהירות, בהשוואה לשלוש רמות בהירות במצב יום. אם כבר מדברים על שינה, ה-Forerunner 265 יעקוב אוטומטית אחר מדדי השינה שלך בכל לילה. ישנם שלושה שלבים, הראשון מראה כמה זמן אתה ישן, השני מראה את שלבי השינה שלך והשלישי מציין את השינה שלך.  ה- Forerunner 265/ 265S יכול להחזיק מעמד עד 15 ימים בין טעינה, או עד שש שעות אם אתה משתמש במצב ה-GPS שצורב את הסוללה והזרמת מוזיקה לאוזניות אלחוטיות. אם משתמשים בשעון כאשר מצב התצוגה "פועל תמיד" הוא יוכל להחזיק מעמד כחמישה ימים, כולל שתי ריצות GPS באורך של כשעה. לשעון אין טעינה אלחוטית, הוא מגיע עם כבל USB-C הכלול בקופסה.
התכונות החכמות של- 265sGarmin Forerunner 265/
Garmin Forerunner 265 מעביר סיכום בוקר יומי. הוא יספק לכם ברגע שתתעוררו דו"ח מסכם על השינה, שונות בדופק הלב שלכם, מצב התאוששות ואימונים יומיים מומלצים.
מעבר לסוגי הפעילויות המובנות בשעון, יש לו מצב חדש והוא מצב הטריאתלון. יש לו אפליקציה ייעודית המעניקה טיפים לאימונים ומציעה אימונים יומיים מומלצים תוך כדי חיזוי זמן הסיום לתחרות הבאה שלך, בהתבסס על המסלול, הנתונים האישיים שלך, מזג האוויר ועוד.
כמות התכונות מדהימה, וכך גם פוטנציאל השילוב בין התכונות הללו. עם כל דבר, מעומס אימונים להתאוששות, או אימונים מותאמים אישית, או תכונות ניתוב/מסלול, תכונות של קצב מירוץ ועוד הרבה מעבר לזה ועם קטגוריות משנה של זה.
ה-Forerunner 265 כולל כוח ריצה מקורי מבוסס שורש כף היד, מה שאומר שאין צורך בחיישן נוסף. אתה פשוט רץ, והוא מציג את זה בזמן אמת במהלך הריצה, ומתעד את זה לאחר מכן. החיישן מופעל 24/7, רושם כל הזמן נתונים הרבה מעבר לדופק שלך בלבד. זה כולל חישוב קצב הנשימה, HRV, או אפילו רמות חמצון בדם.
פיצ'רים נוספים שחייב להכיר ב-Garmin Forerunner 265/265s
לשעון יש גישה למערכות ניווט גלובליות בלוויין על מנת לבצע מעקבים גם בסביבות המאתגרות ביותר בהן GPS רגיל לא יספיק. השעון תומך גם ב- Garmin Pay  ניתן לבצע תשלומים ללא מגע, בנוסף ניתן לטעון כרטיסי אשראי מכל מספר של בנקים שונים. כמו כן ניתן לאחסן עד 500 שירים או לגשת לאפליקציות סטרימינג על ידי השירותים המתאימים, כולל Spotify, Deezer ו-Amazon Music ולשמוע אותם באוזניות באמצעות  .Bluetoothיתר על כך ניתן להקיש על השעון מול מסוף תשלום NFC/ללא מגע כדי לשלם באופן אלחוטי (לכרטיסים תומכים).
Garmin Forerunner 265/265s
צמד חמד של דגמים עם ה-265s Garmin Forerunner 265/
חשוב שתדעו שישנם שני גדלים של יחידות וכמה אפשריות צבע לכל מידה.
הדגם הראשון הוא Forerunner 265 הדגם הסטנדרטי, משקלו הינו 46 גרם.
הדגם השני הינו ה Forerunner 265s והוא שוקל רק 40 גרם.
שניהם מגיעים עם מעטפת והמסגרות שלהם עשויים פלסטיק - פולימר מחוזק בסיבים והמסך הוא זכוכית קשוחה. הם מאוד חדים, סופר-צבעוניים והם מספיק בהירים כדי לעבוד עבור אימונים בחוץ בימי שמש.


לסיכום, אם אתם מחפשים שעון לריצות ארוכות, מרתונים או לאימונים שלכם, בעל אופציות מדדים רבות Garmin Forerunner 265/265s,
הוא השעון הכי מתאים בשבילכם: חיי סוללה יוצאי דופן, מסך איכותי, ונגן מוזיקה, הוא במהירות יכניס אתכם לליגה של הגדולים ולא תרצו לצאת לריצה בלעדיו.
רוצים לדעת עוד? כנסו לכתבה הבאה
לצפיה בדגמי 256/Garmin Forerunner 265s : לחצו כאן
עדיין מתלבטים? תנו לי לעזור!
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}